Je bent hier:

Van Lent Systems organiseert in samenwerking met Esther de Leeuw, een workshop over TENS in de praktijk.
Esther is pijnconsulent, werkzaam in Ziekenhuis Rijnstate Arnhem, en richt zich voornamelijk op scholing en pijneducatie voor patiënten en zorgverleners, zowel intern als extern.
Wij willen u van harte uitnodigen aan onze TENS Workshop deel te nemen. De workshop is incl. koffie/thee, lunch, syllabus en certificaat van deelname.
Kosten
Voor clientèle van Van Lent Systems is deelname gratis. Voor niet-clientèle* bedragen de deelnamekosten € 121,00 incl. 21% BTW.
Onderwerpen die tijdens de TENS Workshop ter sprake komen:
– Anatomie en fysiologie van het zenuwstelsel
– Indicaties voor TENS
– Basisbegrippen van TENS
– Gebruik van verschillende programma’s
– Elektroden plaatsing
– Casuïstiek
– Veel gehoorde vragen van patiënten
Indien er nog specifieke vragen zijn m.b.t. TENS kan dit vooraf aangegeven worden, dan proberen wij dit te bespreken tijdens de workshop.
* Mocht u tijdens de cursus besluiten tot een samenwerking met Van Lent Systems, dan betaalt u geen deelnamekosten.
Datum
De TENS Workshop zal worden gehouden op woensdag 16 oktober a.s.
Programma
10:00 – 10:30 Ontvangst met koffie/thee
10:30 – 12:30 Workshop deel 1
12:30 – 13:15 Lunchbuffet met warme en koude gerechten
13:15 – 15:00 Workshop deel 2
15:00 – 15:15 Korte pauze
15:15 – 16:30 Workshop deel 3
Locatie
Van Lent Systems NL
Dommelstraat 34
5347 JL Oss
Parkeren
U kunt op het terrein van Van Lent Systems parkeren.
Per trein?
Komt u met de trein, meld dan hoe laat u op het NS-station bent, dan wordt u daar van opgehaald. En natuurlijk na afloop weer terug gebracht.
Aanmelden
Aanmeldingen kunnen middels bijgevoegd excel-format, per e-mail worden doorgegeven aan gvdmaat@vanlentsystems.com.
U kunt per format meerdere personen opgeven.
Geef het door!
Het staat u vrij om deze mail met uitnodiging door te sturen aan een collega, van wie u denkt dat deze cursus voor hem of haar interessant zou kunnen zijn. Zij zijn ook van harte welkom.
